Referencie

kompava.sk

Vytvorili sme eshop s dizajnom na mieru. Internetový obchod určený nielen profesionálnym športovcom, ale aj tým, ktorí sa pohybujú v oblasti športovej výživy.

historickedarceky.sk

Eshop pre klienta historickedarceky.sk. Ideálne darčekové nápady k najrôznejším príležitostiam.

beelol.eu

Tvorba rezponzívneho eshopu pre výrobcu ručne vyrábaných lízaniek a cukríkov zložených výlučne z prírodných surovín. Eshop pre slovenský i český trh.

japonskenoze.sk

Vytvorili sme eshop s dizajnom na mieru. Internetový obchod určený nielen profesionálnym kuchárom, ale aj tým, ktorých fascinuje dokonalosť japonských kuchynských nožov.

dnbwear.eu

Redizajn a migrácia pôvodného eshopu s celou históriou objednávok, užívateľov a produktov v dvoch jazykoch. Dnbwear.eu je eshop s oblečením pre milovníkov drum and bass.

horedole.sk

Vytvorenie eshopu na mieru. HoreDole je špecializovaný obchod, kde je tím, ktorý poradí, vysvetlí a predá výstroj horským športovcom od pretekára až po rekreačného skialpinistu, či bežca.

nebbia.fitness

Redizajn a migrácia multijazyčného eshopu. Nebbia je fitness značka predávajúca športové oblečenie.

schaumann.sk

Spoločnosť Schaumann sa zameriava na výrobu produktov pre zdravý a rýchly rast zvierat a pre plnohodnotnú produkciu. Pre klienta sme vytvorili eshop schaumann.sk.

postele-spalne.sk

Na systéme Sellio sme vytvorili eshop postele-spalne.sk. Spoločnosť Wood Service sa zameriava na zariaďovanie kompletných spální, výrobu kvalitných výrobkov z nadštandardných materiálov pri zachovaní prijateľnej ceny.

hitachi-tools

Spoločnosť HSK-GROUP je autorizovaným predajcom HITACHI výrobkov. V spolupráci s enter company sme vytvorili e-shop s dizajnom na mieru. Zabezpečili sme tiež aj import produktov.

instantshop

Internetový obchod instantshop.sk bol vytvorený podľa požiadaviek klienta a nasadený na Sellio. Eshop má responzívny dizajn na mieru a je optimalizovaný pre rýchlu a jednoduchú administráciu.

drmsbrand.com

Drmsbrand.com je výrobca a predajca oblečenia s autorským tematickým dizajnom. Eshop je postavený na systéme sellio.

surfmagazin.sk

Portál surfmagazin.sk je postavený na systéme Sellio a je určený pre všetkých nadšencov surfovania.

motofan.sk

Motofan.sk je portál pre nadšencov motocyklov. Portál je postavený na systéme sellio.

eshop a aplikácia otavius.sk

Vytvorili sme dizajn eshopu na mieru a nasadili ho na systém Sellio. Pre eshop otavius sme vytvorili aj mini aplikáciu, ktorá slúži na riadenie výroby a obsahuje viacero rolí.

led1

Spoločnosť Benalex ponúka kvalitné exkluzívne svietidlá najlepších značiek. Pre klienta sme vytvorili dizajn na mieru a eshop nasadili na systém Sellio.

zdravie pre všetkých

Pre klienta sme vytvorili eshop zdravieprevsetkych.sk, ktorý bol nasadený na náš systém pre eshopy Sellio. Súčasťou riešenia bolo tiež progamovanie viacerých špecifických modulov.

2d3dgroup.eu

Vytvorili sme eshop s umením a priestor na prezentáciu vlastnej tvorby mladých autorov. Eshop je v angličtine a ponúka sochy, maľby, ilustrácie a reliéfy. Vytvorili sme logo a použili našu šablónu.

portál biker.sk

Biker.sk je postavený na systéme Sellio, do ktorého sme pridali ďalšie moduly ako redakčná činnosť, bannerový systém, fórum, bazár, užívateľské profily, prihlasovanie cez facebook a cyklotrasy.

dainese.sk

Dainese.sk je predajca oblečenia a doplnkov pre motocyklistov. Vytvorili sme im eshop na mieru nasadený na Sellio.

chcemvino.sk

Chcemvino.sk je predajca kvalitného talianskeho, španielskeho a francúzskeho vína poskytujúci maloobchodný aj veľkoobchodný (Horeca) predaj. Eshop je postavený na systéme Sellio.

vivaeshop.sk

Dlhodobé partnerstvo s najväčším importérom sanity na Slovensku.

regina.sk

Pre firmu REGINA sme vytvorili rozsiahly eshop na mieru. Súčasťou riešenia bolo množstvo funkcií programovaných na mieru. Spoločnosť REGINA sa zameriava na kancelárske potreby a výrobu pečiatok.

lhi.sk

Postarali sme sa o responzívnu šablónu, napojenie na náš systém sellio a hromadný import produktov. Spoločnosť LION´S HORECA INDUSTRY zabezpečuje komplexné riešenia v Ho/Re/Ca segmente.

profikuchar.sk

Komplexná dlhodobá spolupráca s lídrom na trhu v oblasti gastronómie. Obchod pre všetkých milovníkov varenia!


Potrebujete riešenie na mieru?
Kontaktujte nás!

Ivan Potančok

CEO

+421 915 263 443

info@vibration.sk

Alebo vyplňte krátky formulár

Zadať dopyt
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info