Referencie

tatranskyprofil.sk

Najväčší predajca dreva online za pomoci nášho systému sellio.

madad.sk

Nový eshop na mieru pre Madness Advertising. Líder v oblasti reklamy si zaslúži kvalitné technologické riešenie, ktoré sme mu poskytli.

farlesk.sk

Kompletné prerobenie pomalého eshopu z WordPressu na náš eshopový systém.

podvrchnakom.sk

Podvrchnakom.sk je Eshop, ktorý je špecialista na remeselné pivá z rôznych kútov Slovenskej a Českej republiky. Súčasťou ich kultúry je aj podpora malých domácich remeselných pivovarov.

landart – eshop s prepojením na systém onix

Landart je spoločnosť pôsobiaca v oblasti sadovníckej tvorby a záhradnej architektúry. My sme pre web lanadart.sk vytvorili nový, moderný a prehľadný e-shop.

mepac.shop

Firma MEPAC s.r.o sa zaoberá výrobou, opravou a úpravou vstrekovacích foriem,postupových nástrojov, strižníkov a rôznych prípravkov, pričom využíva najnovšie moderné technológie. Našou úlohou bolo vyvtvoriť pre túto firmu skutočne prepracovaný eshop.

high-five.sk

Eshop s predajom dizajnových tričiek. Cieľom projektu je vytvoriť priestor pre nezávislých umelcov, podporiť kreativitu a potešiť ľudí obľubujúcich moderné dizajny.

fordskladom.sk

Redizajn a preprogramovanie webovej stránky fordskladom.

summitmotors.sk

Webový portál na predaj áut.

shapen.sk

Shapen  je jedinečný slovenský projekt, ktorý sa zaoberá predajom barefoot topánok. Značka sa neustále vyvíja a zlepšuje, navrhuje a vyrába si topánky. Pred spustením eshopu si klient pripravil celý brand a komunikáciu so zákazníkmi. Klient očakával kvalitné dodanie eshopoveho riešenia.

darujzachranku.sk

Projekt Daruj záchranku je charitatívny projekt skupiny Proxenta. Myšlienkou je pomôcť tým, ktorí sú v prvej línii prostredníctvom zdravých tyčiniek Záchranka, ktoré sú plné vitamínov, energie a minerálov. Doteraz sa pomocou tohto projektu rozdalo záchranárom, lekárom a zdravotníkom už viac ako 50 000 tyčiniek. Sme radi, že aj my vo vibration sme mohli pomôcť.

1plastcompany

Našou úlohou bolo vytvoriť multijazyčný katalóg produktov predajcu zariadení pre zpracovánie a recykláciu plastov. Išlo aj o multidoménové riešenie s množstvom programovania na mieru. Súčasťou riešenia je aj konfigurátor produktov, ktorý počíta aj cenu produktu na mieru a dopyty padajú ako objednávky do backendu nášho systému sellio.

saloos.cz

Transformácia webu klienta na eshop s ponukou celého sortimentu.

easycase.eu

Eshop s možnosťou vytvorenia vlastného obalu na telefón z fotiek zákazníka priamo z jeho vlastných fotiek z instagramu alebo facebooku. Po objednávke ide výstup priamo do výroby.

martinec.sk

Tvorba eshopu s dizajnom na mieru.

eshopper.sk

Vytvorili sme eshop s dizajnom na mieru.

herbert.sk

Redizajn eshopu herbert.sk. Spojili sme web a eshopu, vytvorili B2B zónu.

kompava.sk

Vytvorili sme eshop s dizajnom na mieru. Internetový obchod určený nielen profesionálnym športovcom, ale aj tým, ktorí sa pohybujú v oblasti športovej výživy.

historickedarceky.sk

Eshop pre klienta historickedarceky.sk. Ideálne darčekové nápady k najrôznejším príležitostiam.

beelol.eu

Tvorba rezponzívneho eshopu pre výrobcu ručne vyrábaných lízaniek a cukríkov zložených výlučne z prírodných surovín. Eshop pre slovenský i český trh.

japonskenoze.sk

Vytvorili sme eshop s dizajnom na mieru. Internetový obchod určený nielen profesionálnym kuchárom, ale aj tým, ktorých fascinuje dokonalosť japonských kuchynských nožov.

dnbwear.eu

Redizajn a migrácia pôvodného eshopu s celou históriou objednávok, užívateľov a produktov v dvoch jazykoch. Dnbwear.eu je eshop s oblečením pre milovníkov drum and bass.

horedole.sk

Vytvorenie eshopu na mieru. HoreDole je špecializovaný obchod, kde je tím, ktorý poradí, vysvetlí a predá výstroj horským športovcom od pretekára až po rekreačného skialpinistu, či bežca.

nebbia.fitness

Redizajn a migrácia multijazyčného eshopu. Nebbia je fitness značka predávajúca športové oblečenie.

schaumann.sk

Spoločnosť Schaumann sa zameriava na výrobu produktov pre zdravý a rýchly rast zvierat a pre plnohodnotnú produkciu. Pre klienta sme vytvorili eshop schaumann.sk.

postele-spalne.sk

Na systéme Sellio sme vytvorili eshop postele-spalne.sk. Spoločnosť Wood Service sa zameriava na zariaďovanie kompletných spální, výrobu kvalitných výrobkov z nadštandardných materiálov pri zachovaní prijateľnej ceny.

hitachi-tools

Spoločnosť HSK-GROUP je autorizovaným predajcom HITACHI výrobkov. V spolupráci s enter company sme vytvorili e-shop s dizajnom na mieru. Zabezpečili sme tiež aj import produktov.

drmsbrand.com

Drmsbrand.com je výrobca a predajca oblečenia s autorským tematickým dizajnom. Eshop je postavený na systéme sellio.

motofan.sk

Motofan.sk je portál pre nadšencov motocyklov. Portál je postavený na systéme sellio.

eshop a aplikácia otavius.sk

Vytvorili sme dizajn eshopu na mieru a nasadili ho na systém Sellio. Pre eshop otavius sme vytvorili aj mini aplikáciu, ktorá slúži na riadenie výroby a obsahuje viacero rolí.

led1

Spoločnosť Benalex ponúka kvalitné exkluzívne svietidlá najlepších značiek. Pre klienta sme vytvorili dizajn na mieru a eshop nasadili na systém Sellio.

2d3dgroup.eu

Vytvorili sme eshop s umením a priestor na prezentáciu vlastnej tvorby mladých autorov. Eshop je v angličtine a ponúka sochy, maľby, ilustrácie a reliéfy. Vytvorili sme logo a použili našu šablónu.

chcemvino.sk

Chcemvino.sk je predajca kvalitného talianskeho, španielskeho a francúzskeho vína poskytujúci maloobchodný aj veľkoobchodný (Horeca) predaj. Eshop je postavený na systéme Sellio.

vivaeshop.sk

Dlhodobé partnerstvo s najväčším importérom sanity na Slovensku.

regina.sk

Pre firmu REGINA sme vytvorili rozsiahly eshop na mieru. Súčasťou riešenia bolo množstvo funkcií programovaných na mieru. Spoločnosť REGINA sa zameriava na kancelárske potreby a výrobu pečiatok.

profikuchar.sk

Komplexná dlhodobá spolupráca s lídrom na trhu v oblasti gastronómie. Obchod pre všetkých milovníkov varenia!


Potrebujete riešenie na mieru?
Kontaktujte nás!

Ivan Potančok

CEO

+421 915 263 443

info@vibration.sk

Alebo vyplňte krátky formulár

Zadať dopyt
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info